درباره سامانه ناوا

همانطور که می دانیم در دنیای دیجیتال و عصرارتباطات کسب و کارهایی موفق ترند که همگام با توسعه و فناوری ، با تکنولوژی های نوین همسو شده و در این مسیر بتوانند با انتخاب و عملکرد درست از ابزارها و تکنیک ها رشد و شکوفایی سریعتری را تحربه کنند . دربحث حمل و نقل که یکی از شاخصه های مهم رشد و توسعه هر کشوری است خوشبختانه در کشور ما نیز سازمان محترم راهداری و حمل و نقل جاده ای در حوزه حمل و نقل کالا ، در راستای افزایش بهره وری و همسو شدن با فناوری های دیجیتال خدماتی در قالب بازارگاههای الکترونیکی در اختیار افراد و شرکت ها قرار می دهد .

شرکت پردازش ابری نوین سیستم با شماره ثبت 1186 با آگاهی از ضوابط و شرایط بازارگاه های الکترونیکی حمل و نقل جاده ای کالا و همچنین با تکیه بر تجربه چندین ساله موسسین آن در صنعت حمل و نقل ، سامانه ای را تحت عنوان سامانه ناوا ( Naava ) طراحی و تولید نموده که امیدواریم با همکاری فعالان این صنعت ، نقش مهمی در رشد و توسعه حمل و نقل جاده ای کالا ایفا نماید .

این سامانه با اهداف افزایش بهره وری و کارآمدتر شدن فرایند حمل و نقل ، جایگزین سیستم های سنتی شده و با استفاده از ظرفیت های اینترنتی کشور موجب شفافیت امور جابجایی کالا و مهمتر دسترسی سریعتر و راحت تر به ظرفیت های حمل و نقل خواهد شد . در این سامانه شرکت ها و موسسات حمل و نقل با رانندگان محترم کامیون به راحتی با هم در ارتباط بوده و از ظرفیت های موجود در سیستم حمل و نقل نهایت بهره وری و استفاده را خواهند برد . شرکت های حمل و نقل حتی می توانند با فیلتر کردن محدوده دسترسی به رانندگان به راحتی اعلام بار نموده و سطح دسترسی به رانندگان را افزایش دهند و رانندگان وسایل حمل و نقل نیز با دسترسی به پیشنهادهای متنوع می توانند بهترین ومناسب ترین سفر را انتخاب نمایند .

امیدواریم با همراهی و همکاری فعالان این حوزه خصوصا قشر محترم و سختکوش رانندگان و شرکت های محترم حمل و نقل گامی موثر در جهت پیشرفت و بهبود کارایی فرایند حمل و نقل برداریم .